TRR10EZPF1740
MFR.Part #
TRR10EZPF1740
JLCPCB Part #
C5987544
Description
-55℃~+155℃ 125mW 174Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS