TRR10EZPF1001
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
TRR10EZPF1001
JLCPCB Part #
C4013703
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS