TRR03EZPJ684
MFR.Part #
TRR03EZPJ684
JLCPCB Part #
C4178604
Description
-55℃~+155℃ 100mW 680kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS