TRR03EZPJ621
MFR.Part #
TRR03EZPJ621
JLCPCB Part #
C4298847
Description
-55℃~+155℃ 100mW 620Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS