TRR03EZPJ305
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
TRR03EZPJ305
JLCPCB Part #
C3938526
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS