TRR03EZPJ300
MFR.Part #
TRR03EZPJ300
JLCPCB Part #
C4176926
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS