TRR03EZPJ243
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
TRR03EZPJ243
JLCPCB Part #
C4352091
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS