TRR03EZPJ1R5
MFR.Part #
TRR03EZPJ1R5
JLCPCB Part #
C7402338
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 100mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS