TRR03EZPJ185
MFR.Part #
TRR03EZPJ185
JLCPCB Part #
C4172189
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 100mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS