TRR03EZPF9092
MFR.Part #
TRR03EZPF9092
JLCPCB Part #
C7073930
Description
-55℃~+155℃ 100mW 90.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS