TRR03EZPF8062
MFR.Part #
TRR03EZPF8062
JLCPCB Part #
C4092061
Description
-55℃~+155℃ 100mW 80.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS