TRR03EZPF7503
MFR.Part #
TRR03EZPF7503
JLCPCB Part #
C4036390
Description
-55℃~+155℃ 100mW 750kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS