TRR03EZPF7500
MFR.Part #
TRR03EZPF7500
JLCPCB Part #
C4301273
Description
-55℃~+155℃ 100mW 750Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS