TRR03EZPF6812
MFR.Part #
TRR03EZPF6812
JLCPCB Part #
C4290663
Description
-55℃~+155℃ 100mW 68.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS