TRR03EZPF6802
MFR.Part #
TRR03EZPF6802
JLCPCB Part #
C4294989
Description
-55℃~+155℃ 100mW 68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS