TRR03EZPF6343
MFR.Part #
TRR03EZPF6343
JLCPCB Part #
C4180281
Description
-55℃~+155℃ 100mW 634kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS