TRR03EZPF6341
MFR.Part #
TRR03EZPF6341
JLCPCB Part #
C4136609
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.34kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS