TRR03EZPF6192
MFR.Part #
TRR03EZPF6192
JLCPCB Part #
C7365469
Description
-55℃~+155℃ 100mW 61.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS