TRR03EZPF5621
MFR.Part #
TRR03EZPF5621
JLCPCB Part #
C4296059
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS