TRR03EZPF49R9
MFR.Part #
TRR03EZPF49R9
JLCPCB Part #
C6290000
Description
-55℃~+155℃ 100mW 49.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS