TRR03EZPF4531
MFR.Part #
TRR03EZPF4531
JLCPCB Part #
C4192504
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.53kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS