TRR03EZPF4221
MFR.Part #
TRR03EZPF4221
JLCPCB Part #
C3919166
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.22kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS