TRR03EZPF4022
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
TRR03EZPF4022
JLCPCB Part #
C7073926
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 40.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS