TRR03EZPF4021
MFR.Part #
TRR03EZPF4021
JLCPCB Part #
C19742617
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.02kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS