TRR03EZPF2492
MFR.Part #
TRR03EZPF2492
JLCPCB Part #
C4108107
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS