TRR03EZPF2260
MFR.Part #
TRR03EZPF2260
JLCPCB Part #
C4312585
Description
-55℃~+155℃ 100mW 226Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS