TRR03EZPF2204
MFR.Part #
TRR03EZPF2204
JLCPCB Part #
C4158684
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.2MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS