TRR03EZPF1872
MFR.Part #
TRR03EZPF1872
JLCPCB Part #
C4107134
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS