TRR03EZPF1781
MFR.Part #
TRR03EZPF1781
JLCPCB Part #
C3995023
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS