TRR03EZPF1271
MFR.Part #
TRR03EZPF1271
JLCPCB Part #
C4116145
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS