TRR03EZPF1201
MFR.Part #
TRR03EZPF1201
JLCPCB Part #
C6338590
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS