TRR03EZPF1101
MFR.Part #
TRR03EZPF1101
JLCPCB Part #
C4085369
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS