TRR03EZPF10R0
MFR.Part #
TRR03EZPF10R0
JLCPCB Part #
C7125243
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS