TRR03EZPF1052
MFR.Part #
TRR03EZPF1052
JLCPCB Part #
C4353164
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS