TRR03EZPF1021
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
TRR03EZPF1021
JLCPCB Part #
C4317556
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS