TRR01MZPJ751
MFR.Part #
TRR01MZPJ751
JLCPCB Part #
C4319401
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 750Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS