TRR01MZPJ685
MFR.Part #
TRR01MZPJ685
JLCPCB Part #
C4317748
Description
-55℃~+155℃ 6.8MΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS