TRR01MZPJ620
MFR.Part #
TRR01MZPJ620
JLCPCB Part #
C4032728
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 62Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS