TRR01MZPJ564
MFR.Part #
TRR01MZPJ564
JLCPCB Part #
C3971884
Description
-55℃~+155℃ 560kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS