TRR01MZPJ395
MFR.Part #
TRR01MZPJ395
JLCPCB Part #
C4023907
Description
-55℃~+155℃ 3.9MΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS