TRR01MZPJ394
MFR.Part #
TRR01MZPJ394
JLCPCB Part #
C4333991
Description
-55℃~+155℃ 390kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS