TRR01MZPJ361
MFR.Part #
TRR01MZPJ361
JLCPCB Part #
C3998232
Description
-55℃~+155℃ 360Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS