TRR01MZPJ271
MFR.Part #
TRR01MZPJ271
JLCPCB Part #
C4223066
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS