TRR01MZPJ1R5
MFR.Part #
TRR01MZPJ1R5
JLCPCB Part #
C4096199
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.5Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS