TRR01MZPF8060
MFR.Part #
TRR01MZPF8060
JLCPCB Part #
C3971900
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 806Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS