TRR01MZPF6041
MFR.Part #
TRR01MZPF6041
JLCPCB Part #
C4347740
Description
-55℃~+155℃ 6.04kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS