TRR01MZPF5900
MFR.Part #
TRR01MZPF5900
JLCPCB Part #
C4199231
Description
-55℃~+155℃ 590Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS