TRR01MZPF5760
MFR.Part #
TRR01MZPF5760
JLCPCB Part #
C7402321
Description
-55℃~+155℃ 576Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS