TRR01MZPF4320
MFR.Part #
TRR01MZPF4320
JLCPCB Part #
C4247331
Description
-55℃~+155℃ 432Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS