TRR01MZPF2942
MFR.Part #
TRR01MZPF2942
JLCPCB Part #
C4250202
Description
-55℃~+155℃ 29.4kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS